На 2 жовтня всі автозаправні станції мережі «Авантаж 7» продовжують працювати, попри заяву компанії про позбавлення 53 її АЗС ліцензій на роздрібну торгівлю. Про це пише enkorr з посиланням на власне опитування.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Зокрема, станції «Авантаж» продовжують працювати у Київській, Житомирській, Чернігівській і Вінницькій областях.
- «Деякі станції було закрито під час проведення податкових перевірок, після їхнього закінчення всі відновили роботу», – повідомили виданню у столичному офісі компанії.
- «Якщо вірити заяві компанії, наразі половина станцій АЗС мережі ведуть безліцензійну діяльність, за що передбачено штраф обсягом 500 000 грн для кожної», – зазначило видання.
Контекст
Раніше «Авантаж 7» повідомила, що Державна податкова служба анулювала ліцензії на роздрібну торгівлю для 53 її АЗС, через що ті нібито вимушені були зачинитися.
Голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає причиною таких дій низький рівень сплати операційних податків у квітні–червні 2023 року.
Згідно з дослідженням рівня сплати операційних податків у квітні–червні 2023-го мережами АЗС, «Авантаж» став «лідером з кінця» з показником податкового навантаження на один літр проданого пального мінус 40 копійок. Мінімальні показники були характерні для мережі й 2022 року.
Лідерами рейтингу з податкового навантаження стали ОККО, SOCAR і U.GO з показниками 2,4 грн, 2,2 грн і 1,7 грн податків з кожного літра пального.
На 1 липня мережа «Авантаж» нараховувала 101 станцію.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.