Категорія
Новини
Дата

DCH Ярославського купила інтернет-магазин одягу LeBoutique

Група DCH бізнесмена Олександра Ярославського придбала в приватних інвесторів 100% корпоративних прав українського маркетплейсу LeBoutique. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Фінансовим радником з боку продавців була інвестиційно-банківська компанія Soul Partners.
  • Інвестиція в LeBoutique є продовженням стратегії DCH Ярославського, спрямованої на розвиток онлайн-каналів продажів на додаток до наявних офлайнових торговельних майданчиків.
  • Крім того, очікується позитивна синергія маркетплейсу з банком «Кредит Дніпро» щодо обробки платежів і продуктів споживчого кредитування для клієнтів LeBoutique.  

Контекст

Пандемія коронавірусу змінила звички українських споживачів на користь онлайн-купівель. За даними аналітичної служби OLX, у 2020 році в порівнянні з 2019-м через нестабільну роботу офлайнових магазинів найбільше зросла кількість замовлень чоловічого одягу – на 123%, чоловічого взуття – на 94%, електроніки: комплектуючих та аксесуарів – на 74%, смартфонів – на 63%.

Також пандемія спричинила зміни в сфері ритейлу одягу. Наприклад, у Великій Британії інтернет-магазини одягу скуповують бренди, які десятиліттями домінували в торгових центрах країни. Зокрема, Boohoo Group Plc придбав бренд Debenhams за £55 млн. А онлайн-магазин одягу та взуття Asos купив бренди Topshop, Topman, Miss Selfridge і HIIT у збанкрутілої через коронакризу Arcadia Group.

Онлайн-ритейлерів цікавлять перш за все бренд і веб-сайт, а не фізичні магазини. Це означає, що сотні торгових точок закриють, а становище тисяч співробітників галузі опиниться під загрозою.

Довідка

LeBoutique – це український шопінг-клуб онлайн, який було засновано 2010 року двома підприємцями – Романом Онищенком та Андрієм Дрогобицьким. Онлайн-магазин має пʼять центрів самовивозу: у Києві, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі. 

За даними Spark-Interfax, дохід компанії ТОВ «Лє Бутік» від реалізованої продукції в 2019 році склав 14,9 млн грн у порівнянні з 19,2 млн грн за 2018-й. Чистий збиток компанії в 2019 році склав 1 822 100 грн у порівнянні з 688 100 грн чистого прибутку в 2018-му. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні