Категорія
Новини
Дата

Hyundai запустить у США завод з виробництва електромобілів вартістю $5,5 млрд

Hyundai Motor Co. розпочинає будівництво заводу з виробництва електромобілів (EV) та акумуляторів вартістю $5,54 млрд у США. Найбільший автовиробник Південної Кореї бореться з невизначеністю перспектив продажу електромобілів на своєму головному ринку, пише Reuters.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Hyundai планує розпочати комерційне виробництво на великому заводі у штаті Джорджія у першій половині 2025 року, річна потужність становитиме 300 000 одиниць.
  • Амбітні плани оголошують на тлі гніву Кореї та Європейського Союзу щодо податкової політики США стосовно електромобілів.
  • Закон про зниження інфляції, підписаний президентом Джо Байденом у серпні, вимагає, щоб електромобілі збиралися в Північній Америці, аби власники мали право на податкові пільги США. Hyundai та її дочірня компанія Kia Corp., а також великі європейські автовиробники були виключені із субсидій США на електромобілі, оскільки вони ще не виробляють там автомобілі. Закон позбавив близько 70% електромобілів права на отримання податкових пільг у розмірі $7500 за автомобіль.
  • Зазначається, що продаж кросовера Hyundai Ioniq 5 у США у вересні впав приблизно на 14% порівняно з попереднім місяцем через новий закон США.
  • Занепокоєння щодо продажу електромобілів Hyundai у США відповідно до нових правил було оголошено, коли компанія повідомляла квартальні результати, що також сприяло падінню її акцій.
  • Байден висловив готовність продовжити переговори з Південною Кореєю щодо недавнього законодавства США, яке відмовляє в субсидіях більшості іноземних виробників електромобілів, заявила раніше цього місяця Південна Корея.
  • Згідно із серпневим законом, лише близько 20 електромобілів мають право на субсидії за новими правилами, серед них моделі від Ford Motor Co. та BMW.

Контекст

Японська Honda Motor і південнокорейська LG Energy Solution мають намір почати будівництво заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів у США вартістю $4,4 млрд вже на початку наступного року.

Корпорація Panasonic Holdings, яка є постачальником виробника електромобілів Tesla Inc., веде переговори про будівництво в США додаткового заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів вартістю близько $4 млрд.

General Motors Co. планує побудувати завод із виробництва акумуляторів вартістю $2,6 млрд у Лансінгу, штат Мічиган, спільно з південнокорейським партнером LG Energy Solution Ltd.

Компанія Contemporary Amperex Technology Co., провідний виробник акумуляторів для електромобілів у Китаї, мала намір анонсувати будівництво заводу в Північній Америці вже цього місяця, хоча це оголошення було відкладено після нещодавньої напруженості між США та Китаєм.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні