Категорія
Новини
Дата

Влада Києва фінансово підтримає бізнес з виробництва дронів і переробну промисловість

1 хв читання

Київська міська рада вирішила надати фінансово-кредитну підтримку малому та середньому бізнесу в галузях переробної промисловості та виробництва повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устаткування, повідомляє пресслужба КМДА. Рішення ухвалили 30 травня на пленарному засіданні. Про розмір допомоги не повідомляється.

Київ вже надає фінансово-кредитну підтримку підприємцям, які працюють у стратегічних галузях. Зокрема, через те, що війна не дає змогу малому та середньому бізнесу розвиватись повною мірою.

⚡️Даруємо 40% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Ціна зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом JUNE до 23.06 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Зазначається, що Київ з початку широкомасштабної війни надає фінансово-кредитну підтримку підприємцям. Однак існувала потреба розширення переліку об’єктів господарювання, які можуть отримати допомогу. 
  • Тому Київрада прийняла рішення, яким передбачила, що підприємства в галузях переробної промисловості та виробництва повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устаткування теж можуть отримати фінансово-кредитну підтримку за рахунок міського бюджету. 
  • Очікується, що залучення додаткових ресурсів саме до цих галузей сприятиме збільшенню обсягів виробництва, модернізації технологій і підвищенню якості продукції. 
  • Підтримка діятиме на час воєнного стану та 90 днів після його припинення чи скасування.

Контекст

За рік, що завершився 31 березня, кількість фізичних осіб – підприємців в Україні зросла на 179 805, тобто більш як на 12%. Тенденція простежується по усій країні: темпи зростання на 11-18% – у всіх регіонах, окрім охоплених бойовими діями. Загалом в Україні зараз зареєстровано 1,63 млн фізичних осіб-підприємців.

Справжній бум відбувся у реєстрації ФОП за КВЕД 30.30 «Виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устаткування». Очевидно, що зростання обумовлене воєнними потребами. Кількість таких ФОП за рік зросла у 6,4 раза – до 185. Не менш активно для виробництва малих літальних апаратів реєструвалися і юридичні особи: їхня кількість із цим КВЕД за рік зросла у 2,5 раза – до 710 компаній.

Що відбулося в українському бізнесі за останні 12 місяців – читайте у квітневому матеріалі Forbes Ukraine.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні