Медичний стартап ексглави Національного банку Валерії Гонтаревої MediKit в жовтні 2021-го вийшов на самоокупність, а в грудні сума виручки досягла 1 млн грн на місяць, йдеться в матеріалі Forbes. Компанія виходить на міжнародний ринок.
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Ключові факти
- Medikit виходить на міжнародний ринок, щоб допомогти 5 млн українцям за кордоном. У планах завоювати весь російськомовний трафік медичних телеконсультацій, повідомила Гонтарева. Глобальна мета – екосистема для пацієнтів за участю лікарів, страховиків, аптек, діагностичних центрів та фармкомпаній.
- Поки що закордонним пацієнтам буде доступна опція «медична порада», і якщо вона стане затребуваною, MediKit спробує інтегрувати до екосистеми місцевих провайдерів, каже Гонтарева. Першим таким ринком стане Вірменія.
- За два роки Medikit може зрости вдесятеро, вважає СЕО проєкту Руслан Кравець. Орієнтир – наростити базу клієнтів до мільйона, а кількість консультацій – до 90 000-100 000 на місяць. Потенціал величезний, каже він. У середньому людина тричі на рік звертається до лікаря, зазначає Кравець, і у 70% випадків не потребує фізичної консультації.
Контекст
MediKit за три роки накопичив базу зі 100 000 пацієнтів, залучив сотні лікарів і вийшов на самоокупність. У MediKit по 500 телеконсультацій на день.
У травні 2021-го співвласником MediKit із часткою 28% стала мережа клінік «Добробут». Наразі найбільший акціонер компанії, за даними сервісу YouControl, – син Гонтаревої Антон (35,1%). В однієї із співзасновників групи ICU Світлани Кириченко – 22,4%, у Руслана Кравця – 14,4%. Загальний обсяг інвестицій у MediKit за три роки, за словами СЕО, становить близько 31 млн грн.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.