Категорія
Новини
Дата

Стартап Гонтаревої MediKit вийшов на самоокупність і націлився на міжнародний ринок

Медичний стартап ексглави Національного банку Валерії Гонтаревої MediKit в жовтні 2021-го вийшов на самоокупність, а в грудні сума виручки досягла 1 млн грн на місяць, йдеться в матеріалі Forbes. Компанія виходить на міжнародний ринок.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Medikit виходить на міжнародний ринок, щоб допомогти 5 млн українцям за кордоном. У планах завоювати весь російськомовний трафік медичних телеконсультацій, повідомила Гонтарева. Глобальна мета – екосистема для пацієнтів за участю лікарів, страховиків, аптек, діагностичних центрів та фармкомпаній.
  • Поки що закордонним пацієнтам буде доступна опція «медична порада», і якщо вона стане затребуваною, MediKit спробує інтегрувати до екосистеми місцевих провайдерів, каже Гонтарева. Першим таким ринком стане Вірменія.
  • За два роки Medikit може зрости вдесятеро, вважає СЕО проєкту Руслан Кравець. Орієнтир – наростити базу клієнтів до мільйона, а кількість консультацій – до 90 000-100 000 на місяць. Потенціал величезний, каже він. У середньому людина тричі на рік звертається до лікаря, зазначає Кравець, і у 70% випадків не потребує фізичної консультації.

Контекст

MediKit за три роки накопичив базу зі 100 000 пацієнтів, залучив сотні лікарів і вийшов на самоокупність. У MediKit по 500 телеконсультацій на день.

У травні 2021-го співвласником MediKit із часткою 28% стала мережа клінік «Добробут». Наразі найбільший акціонер компанії, за даними сервісу YouControl, – син Гонтаревої Антон (35,1%). В однієї із співзасновників групи ICU Світлани Кириченко – 22,4%, у Руслана Кравця – 14,4%. Загальний обсяг інвестицій у MediKit за три роки, за словами СЕО, становить близько 31 млн грн.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні