Категорія
Новини
Дата

Meta розраховує залучити $7 млрд у рамках другого випуску облігацій – Bloomberg

Компанія Meta Platforms розраховує залучити $7 млрд у рамках другого випуску облігацій, пише Bloomberg із посиланням на джерела. Материнська компанія Facebook стала першою з техногігантів, яка вийшла на американський ринок облігацій на тлі потрясінь у фінансовому секторі.

Ключові факти

  • Meta прагне залучити $7 млрд у рамках угоди з п’яти частин. Найдовша – 40-річні облігації, які можуть принести 215 базисних пунктів порівняно з казначейськими зобовʼязаннями, зазначив співрозмовник агентства.
  • Компанія планує спрямувати кошти на фінансування капітальних витрат, викуп звичайних акцій, а також на придбання або інвестиції.

Контекст

У серпні минулого року Meta залучила $10 млрд під час свого першого в історії розміщення облігацій. Компанія планувала профінансувати викуп акцій та забезпечити інвестиції для модернізації бізнесу.

Гендиректор Meta Марк Цукерберг раніше заявив, що компанія оголосить про звільнення та реструктуризацію технічних команд наприкінці квітня, а потім наприкінці травня скоротить допоміжні бізнес-ролі. Загалом Meta розраховує скоротити близько 10 000 робочих місць і не заповнюватиме 5000 раніше анонсованих вакансій. 

Останні звільнення ґрунтуються на листопадових скороченнях робочої сили, в результаті яких скорочено 11 000 робочих місць, або близько 13% штату Meta, що стало першим масовим звільненням в історії компанії.

Meta стикається з безліччю бізнес-загроз, включаючи конкуренцію за рекламні долари та користувачів із TikTok. Нові правила конфіденційності від Apple підірвали здатність компанії пропонувати таргетовану рекламу. Тим часом деякі цифрові рекламодавці скоротили витрати на тлі зростання інфляції та уповільнення попиту на ринку електронної комерції. Через ці проблеми Цукерберг заявив, що один із пріоритетів компанії – стати більш економічною та ефективною.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні