Категорія
Новини
Дата

Мільярдер Воррен Баффет втратив $8 млрд через крах SVB

Ціна фінансових акцій у портфелі американського інвестора-мільярдера Воррена Баффета, ймовірно, впала на $8 млрд за кілька останніх днів через крах Silicon Valley Bank, пише Business Insider.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Berkshire Hathaway Баффета втратила близько $6,6 млрд зі своїх часток у Bank of America та American Express. Але водночас мільярдер може отримати вигоду з нинішнього хаосу на банківському ринку й купити акції банків за зниженою ціною.
  • Баффет зазвичай інвестує у довгостроковій перспективі, тому його навряд чи хвилює короткостроковий удар по портфелю. «Я був би здивований, якби Баффет зараз не вкладав капітал у свої улюблені регіональні банки», – написав у Twitter Білл Екман, ще один інвестор-мисливець за знижками.

Контекст

На кінець грудня минулого року компанія Баффета володіла акціями банківських, страхових і фінансових послуг на $74 млрд, свідчить останнє оновлення портфеля Berkshire Hathaway. Його найбільші активи включали Bank of America ($33 млрд) і American Express ($22 млрд).

За останні кілька днів ціна акцій Bank of America впала на 12%, що призвело до зменшення ціни частки Berkshire у банку приблизно на $4 млрд. Акції American Express впали на 10% за останні три торгові дні, скоротивши вартість частки Berkshire в гіганті-операторі кредитних карток на $2,6 млрд.

Акції інших фінансових компаній Berkshire також впали, включаючи Ally Financial (на 22%), US Bancorp (на 20%), Jefferies (на 15%), Citigroup (на 12%), BNY Mellon (на 11%) та Globe Life (на 10%). Загалом його 15 фінансових холдингів втратили $8 млрд за цей час.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні