Категорія
Новини
Дата

monobank запустив редизайн застосунку

Банківський застосунок monobank отримав редизайн додатка, повідомив співзасновник Олег Гороховський та опублікував коротке відео. У додатку користувачі мають можливість обрати, коли саме оновлювати дизайн.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Гороховський нагадав, що раніше у monobank була лише одна картка, тому дизайн задумувався під неї. «А зараз у нас уже і різні картки, і ФОПи, і ще багато всього в планах. Бо хочемо робити нові продукти», – написав він.
  • За його словами, тепер можна відкрити спільну виписку всіх карток, просто свайпнувши праворуч. «І не треба кудись натискати, щоб переходити від картки до картки, бо все робиться свайпами», – пояснив співзасновник mono.
  • Також у застосунку є можливість обрати, коли саме оновлювати дизайн, тому в розділі «Ще» зʼявилася відповідна кнопка, там само можна буде повернутися до старого дизайну. «Але усі нові речі будемо у подальшому робити лише у новому дизайні», – зазначив він.

Контекст

Минулого року український необанк із 7,7 млн клієнтів вперше за шість років існування вирішив повністю змінити дизайн свого додатка. Тоді анонсоване оновлення викликало суперечливі думки в Telegram-каналі Гороховського на 176 000 підписників. Його запитання «Хто хоче бету з таким дизайном цього місяця?» зібрало 10 600 позитивних реакцій і 8500 – негативних. Більше про це читайте в редакційному матеріалі Forbes Ukraine.

За час вторгнення mono збільшив кількість клієнтів на 54%, до 7,8 млн, та розпочав вихід на польський ринок. Засновники прогнозують цьогоріч зростання чистого прибутку у 2,7 раза, до еквівалента приблизно $240 млн. Як бачать розвиток mono партнери банку – «Підприємець року – 2023» Олег Гороховський і Михайло Рогальський – у матеріалі Forbes Ukraine.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні