Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» намагається швидко збільшити мережу за допомогою магазинів, кавʼярень та аптек

Компанія «Нова пошта» шукає партнерів серед магазинів, кавʼярень, аптек тощо для відкриття нових пунктів приймання та видачі оплачених посилок до 10 кг, йдеться у пресрелізі компанії.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Як пояснили в НП, це спрощений формат відділення, у якому клієнти можуть відправити запаковані посилки або отримати ті, які вже оплачені, з оголошеною вартістю до 5000 грн. Усі фінансові сервіси будуть доступні виключно через мобільний додаток або сайт.
  • Для «Нової пошти» такий формат – можливість швидко збільшити мережу та надавати сервіси там, де зручно клієнтам, наголошується в пресрелізі. Натомість партнери, як зазначають у НП, мають змогу збільшити потік клієнтів на своїх точках та, відповідно, продати більше товарів та послуг. Окрім того, партнер отримує винагороду від «Нової пошти» за кожну посилку, зазначили в компанії. 
  • «Нова пошта» забезпечує логістику та технологічну сторону: надає транспорт, технічні засоби, програмне забезпечення, маркетингові матеріали, а також проводить навчання співробітників партнера.

Контекст

«Нова пошта» почала тестувати такий формат у 2022 році. Наразі відкрито 190 таких точок із Moyo, БРСМ, Delvi тощо. До кінця року компанія планує збільшити їх кількість до 2000.

«Нова пошта» у 2023 році продовжує відкривати нові відділення, будувати й відновлювати зруйновані термінали та доставляти посилки на звільнені території.

Напочатку квітня «Нова пошта» провела випуск цінних паперів серії «С» без здійснення публічної пропозиції на суму 800 млн грн. Розміщення облігацій здійснили для залучення коштів на фінансування інвестиційних проєктів, зокрема на розширення та оновлення логістичної інфраструктури в Україні, а також на розвиток IT-інфраструктури.

Крім того, «Нова пошта» також планує здійснити додаткову емісію облігацій серії «D» на базі річної фінансової звітності за 2022 рік.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні