OpenAI анонсує запуск ChatGPT Business та нові елементи управління конфіденційністю /Колаж Анна Наконечна
Категорія
Новини
Дата

OpenAI анонсує запуск ChatGPT Business та нові елементи управління конфіденційністю

Колаж Анна Наконечна

OpenAI, творець чат-бота зі штучним інтелектом, планує запровадити новий рівень підписки, адаптований до потреб корпоративних клієнтів, пише TechCrunch. ChatGPT Business стане доступним протягом найближчих місяців.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Компанія описує майбутню пропозицію під назвою ChatGPT Business як версію «для професіоналів, яким потрібен більший контроль над своїми даними, а також для підприємств, які прагнуть керувати своїми кінцевими користувачами».
  • «ChatGPT Business наслідуватиме політики використання даних нашого API, що означає, що дані кінцевих користувачів не будуть використовуватися для навчання наших моделей за умовчанням», – написав OpenAI. 
  • Компанія раніше повідомляла, що вивчає додаткові платні можливості для ChatGPT, оскільки сервіс швидко зростає. (Перший рівень передплати, ChatGPT Plus, був запущений у лютому і коштує $20 на місяць.)
  • Вивчаючи потенційні нові джерела доходу, OpenAI у березні запустив плагіни для ChatGPT, які розширили функціональність бота, надавши йому доступ до сторонніх джерел знань та баз даних, включаючи інтернет.
  • Крім ChatGPT Business OpenAI анонсувала нову функцію, яка дозволяє всім користувачам ChatGPT відключати історію чатів. В OpenAI зазначили, що розмови, що почалися, коли історія чату була відключена, не будуть використовуватися для навчання та покращення моделей OpenAI і не відображатимуться на бічній панелі. 
  • Але вони зберігатимуться протягом 30 днів і переглядатимуться «при необхідності для відстеження зловживань». Нові можливості зʼявляються у міру того, як регулюючі органи посилюють контроль за методами роботи з даними OpenAI.

Контекст

Наприкінці листопада 2022 року OpenAI – американська лабораторія ШІ, серед співвласників якої Ілон Маск, представила свою розробку ChatGPT на базі просунутої нейромережевої моделі GPT-3.5. Мовна модель на базі ШІ може відповідати на запитання, допомагати зі складанням листів, есе та написанням коду. 

Уже за тиждень ChatGPT мав понад 1 млн користувачів. І в OpenAI планують лише нарощувати темп – у 2023 році в компанії очікують до $200 млн доходу, а вже за рік – $1 млрд.

У середині березня компанія Open AI представила четверту версію своєї мовної моделі ChatGPT. Після цього постійно стає відомо про нові аналогічні сервіси: Baidu презентувала аналог ChatGPT – чат-бот Ernie, в Google стало відомо про створення нової ШІ-моделі замість невдалого Bard.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні