Категорія
Новини
Дата

Власник EVA та Varus очікує зростання річного виторгу майже на третину – до 65 млрд грн

За результатами 2023 року ритейл-група Руслана Шостака і Валерія Кіптика (Varus, EVA) очікує на зростання виторгу до 65 млрд грн, що на 30% більше від минулорічного показника. Про це повідомив Руслан Шостак в ефірі «Business Breakfast із Володимиром Федоріним».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти 

  • За підсумками 2023 року ритейл-група, яка включає ТОВ «Руш» (мережа EVA) та ТОВ «Омега» (мережа Varus), власниками якої є підприємці Руслан Шостак та Валерій Кіптик, очікує зростання сукупного виторгу на 30% – до 65 млрд грн.
  • За словами Шостака, виторг інших бізнесів, включаючи завод «Крайтекс», який виробляє продукцію для EVA і Varus, очікується на рівні 15 млрд грн. Загалом це приблизно $2 млрд сукупного виторгу, зазначив бізнесмен.
  • За його словами, нині група компаній має більш ніж 30 000 працівників. 

Контекст

До війни товарообіг групи компаній EVA і Varus досягав близько $2 млрд на рік, зазначав раніше Шостак в інтервʼю Forbes. З початку війни Varus втратив 15% мережі, EVA – майже 10%. За результатами 2022 року виторг впав до $1,3 млрд.

За перше півріччя 2023 року EVA відновила роботу 24 торгових точок і відкрила 22 нові. На початок серпня компанія мала 1023 працюючих магазини. 

За даними компанії, кількість клієнтів у онлайн-магазину EVA збільшилася до 2 млн. Щодня до нього надходить близько 10 000 замовлень, 30% з яких – від нових покупців.

У компанії очікують, що за результатами 2023 року частка інтернет-магазину у загальних продажах EVA становитиме не менше 10%.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні