Ілон Маск цього року втратив $100 млрд статків /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Статки Ілона Маска цього року впали на рекордні $100 млрд

Ілон Маск Фото Getty Images

Статки Ілона Маска, гендиректора Tesla, SpaceX, а тепер ще й Twitter, цього року скоротилися майже на $100 млрд. Це стало найстрімкішим падінням, коли-небудь зареєстрованим в індексі мільярдерів Bloomberg

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Після того, як акції Tesla в понеділок обвалилися до 2-річного мінімуму, власний капітал мільярдера, який досяг піку $340 млрд ще рік тому, впав до найнижчого рівня в 2022 році – близько $170 млрд. 
  • Маску належить близько 15% акцій Tesla, а падіння ціни акцій компанії скоротило його статки приблизно на $8,6 млрд всього за один день.
  • При цьому Маск, як і раніше, залишається найбагатшою людиною у світі. Наразі його власний капітал оцінюються $169,8 млрд.

Контекст

Більшість свого статків Маск отримує за рахунок акцій і володіння Tesla, SpaceX і зовсім недавно Twitter.

Акції Tesla знизилися приблизно на 58,03% з початку року. Виробник електромобілів бореться із зростаючими карантинними обмеженнями у Китаї, його найбільшому ринку за межами США. 

Також компанія нещодавно оголосила, що відкликає понад 300 000 автомобілів через несправні задні ліхтарі, а також стикнулася з перебоями в ланцюзі постачання та різким зростанням вартості сировини.

На початку листопада Tesla закрила свій флагманський виставковий зал у Китаї в рамках скорочення роздрібних витрат.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні