Категорія
Новини
Дата

Суркіс і Шуфрич покинуть склад Національного олімпійського комітету

Члени Національного олімпійського комітету (НОК) Григорій Суркіс і Нестор Шуфрич, які були обрані 17 листопада, покинуть склад НОК. Про це йдеться у повідомленні на сайті комітету.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Григорій Суркіс та Нестор Шуфрич покинуть склад Національного олімпійського комітету України», – повідомили в НОК.
  • Вони вже звернулись із відповідними заявами до президента НОК Вадима Гутцайта.

Контекст

17 листопада на звітно-виборній асамблеї НОК чинного міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта було обрано президентом комітету, Андрія Шевченка – віцепрезидентом НОК. 

На асамблеї також обрали нових членів НОК на період 2022-2026 років. Зокрема, до складу потрапили Нестор Шуфрич і Григорій Суркіс. Цей факт викликав невдоволення у суспільстві. Напередодні Шевченко заявив, що відмовляється від посади. Причиною він назвав незгоду з результатами виборів нового складу комітету.

«Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні