Категорія
Новини
Дата

Україна повернула ще 32 військових з російського полону

У межах чергового обміну полоненими Україна повернула 32 військових та тіло загиблого добровольця – громадянина Ізраїлю. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • «Серед звільнених – офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти», – зазначив Єрмак.
  • Він додав, що в кожного полоненого своя історія. Зокрема, загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки жив в Україні, працював дитячим тренером з футболу в клубі «Динамо» (Львів).
  • Єрмак розповів, що сьогодні звільнили з полону рядового, який служив разом зі своїм старшим братом.
  • Зазначається, що визволені зараз проходять медичний огляд, будуть відновлюватися і побачать своїх рідних.

Контекст

Досі Україні вдалося звільнити 215 українських захисників, серед них і 10 іноземців. Москві повернули проросійського політика Віктора Медведчука і 55 російських окупантів. 

Додому повернулися військові, прикордонники, поліціянти, моряки, нацгвардійці, бійці ТРО, митники, цивільні, зазначив Єрмак. Серед них – офіцери, командири, герої України, захисники «Азовсталі» і вагітні жінки-військові.

«Денис Прокопенко «Редіс», Сергій Волинський «Волина», Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з «Азовсталі» – вже перебувають у безпеці. Це результат особистих домовленостей президента Зеленського з президентом Ердоганом», – додав Єрмак.

Також серед звільнених були 10 іноземців, які воювали за Україну.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні