Категорія
Новини
Дата

Український синдикат Toloka інвестував в американську платформу Persimmon з «косметологами на дому»

2 хв читання

Синдикат Toloka з українськими ангелами на борту долучився до раунду медичного стартапу Persimmon на $5,2 млн. Чек Toloka – $645 000, повідомили Forbes комунікаційники синдикату.

Toloka входить до топ-20 найактивніших інвесторів на українському стартап-ринку.

Деталі

  • Persimmon – телемедична платформа, що фокусується на наданні послуг у сфері естетичної косметології вдома, йдеться у пресрелізі Toloka.
  • Раніше Persimmon вже залучала інвестиції від IPD Capital and Draper Association.
  • До останнього раунду на $5,2 млн, крім Toloka, приєдналися Waterline Ventures, Kadron Capital Partners, Plus і кілька приватних інвесторів.
  • Persimmon отримав $750 000 доходу за 2022-й і $4,8 млн за 2023 рік, зазначають засновники Toloka.
  • Оцінка стартапу за поточним раундом не розголошується.
Матеріали по темі
  • «За нашими даними цей ринок у розмірі понад $3,2 млрд наразі не має великого провайдера послуг на дому. А також у найближчі роки тренд на домашні послуги естетичної косметології буде стрімко розвиватися і у інших країнах світу», – пояснює співзасновник Toloka Ігор Шойфот. 
  • Контекст

Persimmon запущений у січні 2022 року технологічними підприємцями Марком Гедфілдом і Метью Бартлеттом. Компанія має підприємства в Сан-Франциско, Лос-Анджелесі та Далласі, а також планує розширити діяльність у всіх великих містах США.

Компанія має понад 20 000 платних користувачів сервісу, переважно з США, та понад 800 активних медичних фахівців. В середньому на місяць до компанії доєднується до 150 нових провайдерів.

Toloka — запущений навесні 2023-го ангельський синдикат, що активно вкладається в українські та західні стартапи. На першу половину 2023 року синдикат закрив девʼять угод на $8 млн із середнім чеком $950 000.

Хто заснував синдикат Toloka

Ігор Шойфот. Професійний венчурний інвестор та партнер фонду TMT Investments. У портфелі – 97 стартапів, зокрема українські One Notary, 

3DLOOK, AllRight, Adwisely. Фонд здійснив щонайменше 15 екзитів, свідчать дані Crunchbase. 

Шойфот емігрував до США з Росії у 1995-му. «Я – американець і російського паспорта ніколи не мав, – казав він Forbes у червні 2023-го. – У Штати поїхав із радянським паспортом». Він уже має досвід побудови американського синдикату The Garage Syndicate разом із румуном Володимиром Гідирімом та росіянином Сергієм Мосуновим, який проживає у Лондоні. Зі знакових угод – британський фінтех-гігант Klarna та криптобіржа Kraken.

Олександр Колб. Харківський бізнесмен, засновник та CEO однієї з найбільших українських маркетингових агенцій Promodo. В 2014 році став одним із засновників Харківського IT-кластеру, входив до наглядових рад кластеру та Харківського національного університету радіоелектроніки. До повномасштабного вторгнення Росії Колб розвивав популярний YouTube-канал про IT-підприємництво «Велика Риба».

Тарас Кириченко. Банкір із 15-річним стажем. Із 2013-го по 2019-й керував заснованим Леонідом Черновецьким Правекс-Банком, був членом наглядової ради державного Ощадбанку. У вересні 2021-го Кириченко увійшов до наглядової ради «Нової пошти».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
Головний журнал 2024 року вже у продажу

Замовляйте з безкоштовною доставкою по Україні