Категорія
Новини
Дата

USAID пропонує українським підприємцям гранти до 1,2 млн грн на відновлення та підтримку бізнесу

Українські підприємці можуть отримати від 600 000 грн до 1,2 млн грн грантів на підтримку безперервності та відновлення бізнесу, повідомила пресслужба Міністерства економіки. Гранти надаються за програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Грантові кошти можна витрачати на переміщення або відновлення бізнесу в умовах війни, розширення на зовнішні ринки, а також підтримку рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнє покращення.
  • Отримати грант можуть наступні сектори економіки: інформаційні технології та інжиніринг; виробництво (електронне обладнання та прилади, меблі, одяг і взуття, продукти харчування тощо); послуги (автоматизація, консалтинг, освіта, комунікації тощо); креативні індустрії (фільми, аудіовізуальні матеріали, мода та виробництво крафтової продукції).
  • Гранти можуть отримати: ФОП, приватні підприємства, ТОВ, АТ, що мають штат до 250 працівників і річний оборот до €50 млн.
  • Подати заявку на грант можна тут

Контекст

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України й на міжнародних ринках. Реалізація грантової програми відбувається у партнерстві з Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, Українським фондом стартапів і Офісом з розвитку підприємництва та експорту.

Наприкінці квітня Мінекономіки повідомило, що понад пів сотні українських захисників і захисниць запросили грантових коштів на 21 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу за підсумками першої хвилі подачі заяв за програмою «Власна справа». Максимальну суму гранту в 1 млн грн запросили пʼять заявників.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні