З міжнародного аеропорту Бориспіль вилетів Boing 777-300 української авіакомпанії Skyline Express, повідомляє пресслужба летовища. Рейс здійснили без пасажирів чи вантажу на борту.
Ключові факти
- Зазначається, що технічний перегін повітряного судна був виконаний близько 9-ї ранку з аеропорту Бориспіль до аеропорту в Європі за запитом Skyline Express.
- Рейс дотримувався стандартів авіаційної безпеки та безпеки польотів, відповідно до директив, які діють на час воєнного стану в Україні. Політ відбувся без пасажирів та вантажу на борту.
- Це вже четвертий успішний перегін повітряного судна з аеропорту Бориспіль з початку війни.
- У Борисполі зазначили, що цей технічний перегін повітряного судна сприяє тестуванню політики відновлення, але також є стратегічним кроком для українських авіакомпаній, допомагаючи їм знижувати витрати. Ініціатива відкриває шлях до відновлення регулярних операцій, як тільки відповідною оцінкою ризиків буде надано дозвіл.
Контекст
З моменту закриття повітряного простору України 24 лютого 2022 року літаки Skyline Express перебували на стоянці в аеропорту Бориспіль, проходячи постійну технічну підтримку та обслуговування.
Раніше в Офісі президента вдруге за місяць говорили про відкриття українських аеропортів ще до закінчення війни. 1 грудня голова Офісу президента Андрій Єрмак під час зустрічі з послами 83 іноземних країн на території аеропорту Бориспіль заявив, що тут знову відправлятимуть й прийматимуть повітряні судна.
![«Львів» чи «Бориспіль». Голова ОП Єрмак вдруге за місяць обіцяє відновлення польотів з України. Чи це реально під час війни? /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/f/d3/1bd5b4ea-2454a953715ff032a3460a7536f3ad3f.jpg?v=2311_1)
![Неділя після Дня подяки стала найбільш завантаженим днем в історії авіаперельотів, аеропорти США перевірили майже 3 млн людей /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/7/5e/7f7e93ce-fffd2fe0fe81068811cc7faca6e585e7.jpg?v=5702_1)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.