Інформація про Укрсиббанк

Фінанси

Укрсиббанк
Капітал: 8,6 млрд грн
25 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Рік заснування
1990
Власник
BNP Paribas, ЄБРР
СЕО
Лоран Дюпуш
Кількість працівників
5000
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
21 080 грн
Керівник HR
Наталія Галунко
Оцінка мобільного застосунку
4,4
Ставка за річним депозитом
100 000 грн: 0,5%

30 стійких компаній 

Укрсиббанк, що належить одній з найбільших банківських груп світу, французькій BNP Paribas, є чи не єдиним великим гравцем ринку, який зміг зберегти прибутковість на довоєнному рівні. Також банк зберіг мережу, закривши з початку війни лише 5% відділень, тоді як у банківській системі цей показник становить -13%. Наростити прибуток допомогло рішення НБУ про підвищення облікової ставки – ключовим заробітком стало розміщення вільних коштів у депозитні сертифікати НБУ, доходи за якими зросли втричі за січень – серпень. За обсягом цих доходів «Укрсиб» поступається лише найбільшому ПриватБанку. Пережити складні часи допомагає досвід пандемії COVID-19, каже голова правління банку Лоран Дюпуш. Тоді доводилося поєднувати обслуговування клієнтів у відділеннях та онлайн. «Укрсиб» відчуває підтримку групи, запевняє Дюпуш. Ще у березні BNP Paribas припинила роботу в Росії.

15 найкомфортніших банків України

Укрсиббанк фокусується на заможних клієнтах. У його активі – найбільший портфель преміальних карт, що реалізуються у пакеті зі страховими рішеннями і мають опцію інвестиційних рішень. Ставки за депозитами у банку – найнижчі на ринку, але це дозволяє утримувати низькі відсотки за кредитами і прийнятну вартість комісій, а також пропонувати вигідні курси обміну валют.

За останній рік кількість випущених банком активних карт знизилась, але обсяги коштів на рахунках клієнтів і виданих споживчих кредитів продовжують зростати.

Ключовою перевагою банк вважає надійність. «Укрсиб» – єдиний роздрібний банк в Україні з рейтингом ААА, наголошує заступник СЕО банку Костянтин Лежнін.

50 найкращих роботодавців

Укрсиббанк бере людей без досвіду, пропонуючи стартувати зі стажувань. Раз на три роки HR‑департамент проводить зі співробітниками кар’єрні інтерв’ю, щоб показати можливості для зростання у різних напрямах.

Чоловіки й жінки, які обіймають у банку аналогічні посади, одержують однакову зарплату. У банку практикують «позитивний менеджмент», розповідає відповідальна за HR Наталя Галунко. Його сенс – у створенні комфортного психологічного середовища, аби працівники почувалися частиною великої організації, у якій їх поважають.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Volia /DR
Виторг (2019): 1,9 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд