Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

Прибуткове джерело. Томаш Фіала будуватиме новий завод для виробництва мінеральної води «Трускавецька». Чи вдасться йому наблизитись до лідера – «Моршинської»

3 хв читання

Одні з найбільших виробників мінеральних вод в Україні - «Моршинська» і «Трускавецька» /Ілюстрація Олександра Карасьова

Одні з найбільших виробників мінеральних вод в Україні – «Моршинська» і «Трускавецька» Фото Ілюстрація Олександра Карасьова

Інвестиційна компанія Томаша Фіали веде проєктування нового заводу з виробництва «Трускавецької». До цього компанія придбала двох діючих виробників цього бренду. Новий завод стане більшим за два попередніх і зможе випускати 1 млн пляшок води на добу, а «Трускавецька» стане другим брендом в Україні та випередить «Карпатську джерельну»

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Великий проєкт у Трускавці

Причина будівництва нового заводу – неможливість збільшити діючі потужності, розповів Forbes Ukraine Томаш Фіала під час заходу «Гроші для Перемоги». Початок будівництва запланований на 2025 рік, додав він.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні