Фото надані пресслужбою EVA
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років

Фото надані пресслужбою EVA

Починаючи з 25 серпня у великих містах України з’явилися борди #ДЯКУЮ від EVA. Це – лише частина величезної хвилі подяк, яку мережа планує підняти у вересні. Таким чином у компанії вирішили відзначити ювілей.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Цьогоріч лінії магазинів EVA виповнюється 20 років. За цей час мережа зросла до більш як 1100 торгових точок по всій Україні й домоглася беззаперечного лідерства у своєму сегменті. Оминути ювілей увагою в компанії не могли, адже це не просто черговий день народження. 

Проте і святкування під час війни вирішили недоречним, тому запустили не маркетингову, а соціальну кампанію. 

«Майже весь 2022 рік у EVA мав бути присвячений ювілею, але натомість довелось адаптуватися до війни, стабілізувати бізнес, сконцентруватись на проєктах допомоги ЗСУ, ТрО, волонтерам та медзакладам. 

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років /Фото 1

Фото надані пресслужбою EVA

До останнього ми не знали, чи варто порушувати тему 20-річчя. Зрештою вирішили, що день народження – це привід звернутися до найдорожчих людей і подякувати їм за підтримку, особливо в такий складний час.

Цього року день народження ми не святкуємо, але відзначаємо. Відповідно, обрали соціальну, а не звичну святково-комерційну тематику», – розповіла про суть концепції директорка з маркетингу ТОВ «РУШ» (EVA та EVA.UA) Ганна Гришина.

Головною ідеєю та основою цьогорічної кампанії до дня народження EVA стала подяка не лише клієнтам, працівникам та партнерам. Компанія також висловлює вдячність ЗСУ, ТрО, прикордонникам та розвідці, медичним працівникам, пожежникам та рятувальникам, волонтерам та благодійникам, героям та геройкам «Азовсталі», українським підприємцям, що продовжують працювати, сміливим фермерам, просто друзям України – отже, всім, завдяки кому наша держава продовжує жити й дає відсіч ворогові.

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років /Фото 2

Фото надані пресслужбою EVA

«На першому етапі кампанії #ДЯКУЮ ми не спонукали до якихось дій чи реакцій, а просто хотіли зацікавити людей, привернути увагу, подякувати від щирого серця», – пояснює Ганна Гришина.

З 1 вересня у своїх соцмережах EVA запустила своєрідну естафету подяки та закликала всіх долучитися. Для цього треба у Facebook або Instagram написати власну історію подяки та позначити її хештегом #Дякую.

Найзворушливіші дописи EVA публікуватиме на своїх сторінках та на сайті, аби ними могло надихнутися якомога більше людей. «Певну кількість історій ми вже зібрали самостійно і будемо розміщувати їх на своїх ресурсах. Проте дуже сподіваємося, що клієнти мають їх набагато більше і залюбки ними поділяться», – додає Ганна Гришина.

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років /Фото 3

Фото надані пресслужбою EVA

У рамках основної частини кампанії #ДЯКУЮ до дня народження EVA реалізує також благодійну ініціативу спільно з партнерами Visa та monobank. З 1 по 30 вересня 5 грн з кожної покупки на суму від 150 грн, оплаченої карткою Visa, буде спрямовано на підтримку проєкту «Дитинство без війни». 

З 5 вересня, у разі оплати таких покупок карткою Visa від monobank, суму перерахувань на користь дітей-сиріт, евакуйованих до Туреччини, буде подвоєно.

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років /Фото 4

Фото надані пресслужбою EVA

Звичайно ж, день народження EVA і цього року не обійдеться без спеціальних пропозицій для клієнтів у магазинах, у мобільному додатку та на EVA.UA. З усіма знижками та приємними сюрпризами, що діють онлайн, можна ознайомитися на спеціально створеному лендингу. 

Для власників карток Visa додатковим стимулом робити покупки на сайті EVA.UA стане 5% знижка на замовлення від 150 грн. 

Користувачі мобільного додатку EVA, включно з тими, хто встановить його у вересні, отримають купони зі спеціальними пропозиціями від партнерів «Укрзолото» та Sweet.tv.

«Хоч акційний каталог цього року, так само, як і завжди, має місце бути, ми не робимо на ньому акценту в нинішній кампанії. Це просто ще один спосіб подякувати клієнтам за те, що 20 років обирають EVA та довіряють нам. Наша мета не стимулювати людей полювати на знижки, а подарувати всім трохи позитиву у цей непростий час. День народження – це про життя, про те, що ми живі й рухаємося вперед попри всі випробування. Ми вдячні всім, завдяки кому це можливо», – підсумувала Ганна Гришина.

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років /Фото 5

Фото надані пресслужбою EVA

«Не святкуємо, але відзначаємо». EVA – 20 років /Фото 6

Фото надані пресслужбою EVA

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні