Фото: Arzinger
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Юридично-волонтерський фронт Arzinger

Фото: Arzinger

Як би ми не готувалися, але війну не можна зустріти на 100% готовим. Тривожна валіза знадобилась, як і план Б, завчасно підготовлений командами. Четвер 24 лютого кардинально розділив життя українців. 

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Компанія Arzinger, що входить у ТОП-10 на юридичному ринку України, з перших днів війни активно включилася у благодійну та волонтерську роботу. Перш за все, співробітникам та їхнім родинам допомогли з евакуацією і розміщенням (в межах України й за кордоном), а також виплатили лютневу і березневу зарплату наперед. Компанія фінансово підтримала фонд «Повернись живим», якому і до того допомагала кілька років поспіль, та різні волонтерські ініціативи. Для ТрО Києва передали обладнання (ноутбуки, рації, смартфони, SIP-телефони, світчі, роутери, мережевий кабель) та продукти харчування. 

Юридично-волонтерський фронт Arzinger /Фото 1

Інфографіка: Arzinger

Окремо Arzinger долучився до «інформаційного війська»: наші партнери, радники та юристи виступають на різноманітних конференціях і заходах перед міжнародною спільнотою, розповідаючи про війну в Україні та реальний стан справ, залучають мережу своїх бізнес-контактів по всьому світу, закликають усіляко підтримувати Україну. Наші експерти надають безкоштовні послуги (pro bono) благодійним організаціям, а також консультують Міністерство інфраструктури, проєктні офіси міністерства SPILNO та RST, «Укрзалізницю» та Адміністрацію морських портів України. Спільно з міжнародною юридичною мережею Multilaw Arzinger cтворив ресурс, який зібрав інформацію для біженців за кордоном. Ця ініціатива охоплює близько 40 країн, а загальний обсяг інформації – понад 1000 сторінок.   

Юристи-кияни серйозно підійшли до волонтерства і долучилися до заснування у Чернівцях окремого благодійного штабу, який займається пошивом бронежилетів, розгрузок, аптечок і рюкзаків для військових потреб. Окрім того, штаб постачає захисникам гуманітарну допомогу, закуповує амуніцію за кордоном та організовує її доставку, може знайти і доставити тактичний одяг, тепловізори, приціли і навіть автомобілі. Команді вдалося виготовити і передати понад 2000 аптечок, щодня адресатам відправляють дві-три тонни вантажів.  

Ніхто з команди компанії не лишився осторонь війни. Як і більшість українців, Arzinger демонструє дива надшвидкої самоорганізації та взаємопідтримки. Адже розуміє, що немає маленьких вчинків: кожна гривня, гарячий обід чи добре слово наближають нашу перемогу.    

Важливо, що двоє співробітників вступили до лав ЗСУ. Команда пишається ними і бажає нам усім перемоги!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні