Brookes CIL International School
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Brookes CIL International: Міжнародна школа майбутнього спрямує ринок до кращих світових та європейських навчальних можливостей і практик

Brookes CIL International School

У вереснi 2022 року школа нового покоління Brookes CIL International School відкриється у центрі Києва. Це спільний проєкт Brookes Education Group (BEG) та CIL International.

Кевін Скіоч, директор-засновник Brookes CIL та лідер у галузі освіти з понад 30-річним досвідом, розповів про основні виклики сучасної освіти, яких інновацій потребує викладання та про те, як нова школа змінить навчальний ландшафт Європи.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Brookes CIL International: Міжнародна школа майбутнього спрямує ринок до кращих світових та європейських навчальних можливостей і практик /Фото 1

Brookes CIL International School

Бути лідером в освітній сфері

Я присвятив 30 років міжнародній освіті, зокрема фундації IB (International Baccalaureate – Міжнародний бакалавріат. – Ред.) у різних країнах світу, керував школами у США, Великій Британії, Швейцарії, Канаді та Південній Кореї.

Школа має визначальне місце для сімʼї, особливо в міжнародному контексті. Вона обʼєднує родини різних національностей у спільноту. Це співзвучно з визначенням інтернаціоналізму як такого.

Чому Brookes CIL кардинально змінює правила гри?

Brookes CIL – це майбутній символ України, який визначатиме її у світі. Так, існує багато гідних шкіл, однак лише в одній поєднуються освіта, навчання і майбутнє. Оскільки в Старому Світі школи переважно відновлюють та реконструюють, Україна буде трендсетером, адже збудує архітектурний і навчальний шедевр нового покоління, який стане однією з найкращих шкіл Європи.

Я подорожував багатьма країнами, бачив різні освітні заклади і знаю, якою має бути школа. Тому Brookes CIL – передусім місце, де діти відчуватимуть безпеку та мотивацію, аби хотіти вчитися та творити без обмежень. За підтримки професійних викладачів, звичайно.

Я хочу, щоб ця школа стала навчальним хабом, європейським освітнім центром і професійним осередком для викладачів, місцем зустрічей для студентів та освітніх обмінів. 

Діти у школі – на першому місці, для них ми створили чудові інфраструктурні можливості, які назвали «7 чудес CIL», – спортивні зали, науково-технічні лабораторії, креативні аналітичні центри, центри розвитку підприємницьких здібностей, творчий та медіахоли, класні кімнати.

Brookes CIL International: Міжнародна школа майбутнього спрямує ринок до кращих світових та європейських навчальних можливостей і практик /Фото 2

Brookes CIL International School

Brookes CIL: головні цінності та місія 

Наші основні цінності – креативність, інновації, лідерство, індивідуальність і взаємозвʼязки – дійсно відрізняють Brookes CIL від інших.

Креативність – невідʼємна навичка бути відкритим для ідей, вільно говорити і робити те, чого прагнеш. Вона криється не у шафі вчителя, але у можливості експериментувати та спостерігати за результатами. 

Ми вчимо, що справжнє лідерство – це не головування у студентській раді чи прагнення популярності або влади, проте здатність допомагати іншим та рухати світ вперед. І це одна з найвищих цілей нашої школи.

Винахідливість або інновації ми виховуємо у проєктувальному центрі, який розпалює прагнення дітей до незвичайного та цікавого, мотивуючи по-іншому дивитися на будь-яку сутність, форму або процес.

Побудова характеру відбувається через виховання лідерства та креативності. Brookes CIL буде великою українською інституцією, яка виховуватиме унікальних особистостей із видатним розумом та великим майбутнім.

Наша школа не обмежена кордонами, усі діти мережі Brookes стають членами сім’ї BEG і поєднуються з п’ятьма частинами світу. Вони ділитимуться ідеями, змагатимуться і займатимуться разом, перейматимуть досвід, а також відвідуватимуть уроки в інших країнах. Міжнародна освіта не краща за державну. Її відмінність – у побудові міцних стосунків з однолітками у всьому світі.

Brookes CIL International: Міжнародна школа майбутнього спрямує ринок до кращих світових та європейських навчальних можливостей і практик /Фото 3

Brookes CIL International School

Чим відрізняється навчання IB від традиційного?   

Я прихильник IB і скажу, що це однозначно найкраща та найпопулярніша освітня модель на приватному ринку навчання.

IB-освіта охоплює чотири різні програми. Ця прогресивна мережа із 50-річною історією якісно відрізняється від традиційної освіти в Україні, Канаді, США чи Великій Британії. Головна відмінність полягає в універсальних критеріях.

У системі IB найважливішим є твій підхід до вирішення завдання, а оцінка залежить від здібності мислити нестандартно та робити неочікувані порівняння.

Ти не залежиш від настрою вчителя, думки більшості або складної ситуації. Ця навчальна програма спрямована на розкриття здібностей та можливостей кожного учня.

Чи можливо вступити у Гарвард з Києва? 

Навчальний курс IB, спершу визнаний Гарвардом, Сорбонною та Оксфордом, нині має всесвітнє визнання серед усіх провідних університетів.

Інтернаціоналізм є основою всієї програми. Усе походить від ідеї, що ми – люди з глобальним світоглядом, спрямовані на навчання в університеті світу за власним вибором. А це велика можливість і неабияка розкіш.

Диплом IB, який ви отримаєте, є частиною вашого розвитку, що завжди буде з вами. Випускники Brookes CIL підкорюватимуть вершини у будь-якій іншій школі або університеті, підготовлені до безлічі викликів майбутнього.

Ключові проблеми освітньої індустрії: наслідки COVID-19

Інколи я думаю, що у мене найкраща професія з усіх. Але мені сумно за молодь у світі, не мах зв’язки чи досвід, чи певні можливості через пандемію. Діти – це лідери майбутнього, яких ми маємо захищати.

Ключові уроки:

  • ми й досі є невеликою популяцією у дуже малому світі;
  • проблеми на одному кінці світу можуть призвести до катастрофічних наслідків на іншому;  
  • захист свободи пересування та свободи вибору наразі є однією з провідних тем;
  • ми не розуміємо зараз, яким буде майбутнє інтернаціоналізму та глобалізації;
  • змінилися форми та критерії оцінки в роботі й навчанні; 
  • навчання онлайн спрямувало нас уважніше балансувати час дозвілля та навчання наших дітей.

Зрештою пандемія COVID зробила нас ще більш адаптивними до зовнішніх викликів, ми стали більш підготовленими та розсудливими.

Діти залишаються дітьми, де б вони не перебували. Тож як переконати їх сидіти і дивитися в монітор цілий день? Ніщо не замінить присутності вчителя в класі. Ми можемо насправді бачити, чути та відчувати один одного, тільки якщо ми разом.

Brookes CIL International: Міжнародна школа майбутнього спрямує ринок до кращих світових та європейських навчальних можливостей і практик /Фото 4

Brookes CIL International School

У міжнародній школі Brookes CIL ми не хвилюємося за повітря, яким дихаємо, за забруднення або джерела опалення. Усе це будується за найновішими технологіями й буде винятково безпечним.

Для мене велика честь отримати таку можливість. Я бачу, що українці орієнтовані на сім’ю, і наша школа матиме ті самі орієнтири. Це буде навчальний світ, який діти із гордістю показуватимуть своїм рідним, бабусям та дідусям. А головне – до всіх дітей тут ставитимуться з любовʼю. Впевнений, що з цією школою українці стануть особливими. Я буду радий допомогти їм на їхньому власному шляху.

Найкращі школи мають найкращі системи управління, які, своєю чергою, створюються новаторами. Члени правління цієї школи – це рішучі, неординарні люди світу, які започатковують велику ініціативу та створюють інституцію, що змінить освіту в Україні.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні