Категорія
Новини
Дата

200 відділень у 30 країнах. «Нова пошта» інвестує у майбутню європейську мережу €10 млн

Компанія «Нова пошта» інвестує €10 млн у розвиток у країнах Європи до 2025 року, планується відкриття 200 відділень у 30-ти країнах, повідомив співвласник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк на відкритті першого вантажного відділення в Литві, пише «Інтерфакс-Україна».

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • «Буде інвестовано €10 млн. Загалом ми плануємо відкрити 200 відділень у 30-ти країнах», – сказав він, уточнивши, що в розвиток мережі в Польщі компанія вже вклала €1 млн.
  • За словами Володимира Поперешнюка, найближчим часом у Литві буде відкрито щонайменше три відділення, а також по одному в Ризі й Таллінні. «Все залежатиме від кількості клієнтів і відправлень», – додав він.
  • Співвласник «Нової пошти» зазначив, що в Німеччині протягом трьох місяців буде відкрито відділення у 12 містах.
  • «Перше зʼявиться в Берліні на початку травня. Робота там уже активно триває», – уточнив Поперешнюк.

Контекст

У жовтні 2022-го «Нова пошта» відкрила у Варшаві своє перше відділення в Польщі. Сьогодні їх вже 18 у найбільших містах країни: Кракові, Любліні, Ґданську, Вроцлаві, Познані, Лодзі та Жешуві. До грудня середня кількість доставок через усі польські відділення зросла до 2500 на добу. 

Торік «Нова пошта» доставила 6,5 млн міжнародних посилок, що на 30% менше, ніж у 2021-му (9,3 млн). При цьому кількість посилок з України зросла у пʼять разів порівняно з минулим роком. Найбільше посилок доставлено в Польщу та Німеччину, повідомила пресслужба компанії. Саме ці країни прийняли найбільше українців (за оцінкою НП – 4 млн).  

У 2023-му компанія планує вийти на довоєнний рівень міжнародних посилок за рахунок освоєння нових напрямків. 

20 березня «Нова пошта» відкрила перше відділення у литовському Вільнюсі. Це вже друга європейська країна, де з’явилися відділення Nova Post, йдеться у пресрелізі компанії. 

«Нова пошта» у 2022 році доставила 315 млн посилок. Фінансових результатів за минулий рік компанія не розголошує.

Засновники «Нової пошти» Вячеслав Климов та Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні