Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка /надано пресслужбою
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка відбудеться за підтримки VBET

1 хв читання

Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка Фото надано пресслужбою

Вже 5 серпня на стадіоні Стемфорд Бридж в Лондоні відбудеться масштабний благодійний футбольний матч Game4Ukraine. На поле вийдуть світові зірки футболу, очолять команди футболісти Андрій Шевченко та Олександр Зінченко. 

Глобальний бренд VBET стає партнером благодійного матчу та бере активну участь в просуванні матчу в Україні.

«Для глобального бренду VBET, який до того ж має ліцензію на оперування в Англії, надзвичайно важливо бути дотичним до такої символічної події. Ми з гордістю підтримуємо Андрія Шевченко та Олександра Зінченко в їх добрій справі. В Україні VBET докладе максимум зусиль, аби благодійна мета матчу була реалізована повною мірою», — коментує партнерство Олександр Блохін, СЕО VBET Україна.

Під час проведення матчу, що організований за підтримки ініціативи Президента України Володимира Зеленського – фандрейзингової платформи UNITED24, збиратимуть кошти на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області. Навчальний заклад було пошкоджено російськими окупантами у березні 2022 року.

Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка відбудеться за підтримки VBET

Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка відбудеться за підтримки VBET

«Неймовірно бачити стільки великих імен зі світу футболу та музики, які зберуться разом, щоб допомогти нам зібрати життєво важливі кошти, щоб почати відбудову нашої прекрасної країни. Я сподіваюся, що ми зможемо заповнити стадіон 5 серпня і справді зможемо пишатися», — прокоментував Олександр Зінченко.

Андрій Шевченко зазначив, що «Футбол і музика завжди мали неймовірну здатність об’єднувати людей, і ми справді сподіваємося, що цей день стане пам’ятним для всіх, об’єднаних у погляді на краще майбутнє».

«Матч на Стемфорд Бридж 5-го серпня стане найбільшою благодійною подією для UNITED24 не лише за кордоном, але й загалом для платформи. Перед нами дуже важлива місія – зібрати достатньо коштів, щоб 415 дітей змогли повернутись за парти рідного Михайло-Коцюбинського ліцею. Ми дякуємо компанії VBET Ukraine за те, що вирішили розділити із нами цю велику відповідальність і стали першим українським партнером матч», — каже Ярослава Гресь, координаторка фандрейзингової платформи UNITED24.

Трансляцію матчу Game4Ukraine в Україні можна буде побачити на платформах Setanta та MEGOGO.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні