Категорія
Новини
Дата

У Росії перестали повністю або частково працювати низка сайтів ЗМІ та соцмереж — GlobalCheck

Низка сайтів ЗМІ, соцмереж і ресурсів для звантаження додатків стала недоступною або частково доступною в Росії, згідно з даними проєкту GlobalCheck.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Основні факти:

  • На момент публікації не працювали або частково працювали Facebook, Google Play, App Store, Twitter, російська служба BBC, Радіо Свобода, Deutsche Welle, Медуза
  • «Медуза»: «Друзі. Все виглядає так, що сайт «Медузи» заблокований у Росії. Обіймаємо вас. Ці часи пройдуть. Ми продовжуємо роботу».

Контекст:

Раніше головний редактор «Ехо Москви» Олексій Венедиктов повідомив про ліквідацію радіоканалу та сайту. Російський телеканал «Дождь» також призупинив свою роботу.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні