Категорія
Новини
Дата

До Німеччини прибуло більше 200 000 біженців. Частина із них проїжджає країну транзитом

Міністерство внутрішніх справ Німеччини повідомило, що кількість українських біженців в Україні становить принаймні 207 742 особи, повідомило міністерство у Twitter. Частина біженців приїжджає в Німеччину, але потім вирушає в інші країни.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Число біженців може бути вищим через несистематичні перевірки на німецьких кордонах у Чехії та Польщі, повідомляє міністерство.
  • Більшість біженців – жінки, діти та люди похилого віку.
  • Влада Німеччини намагається розосередити прибулих, щоб не перевантажувати основні міста країни – Берлін, Гамбург і Мюнхен.

Контекст

Німеччина створила україномовний веб-сайт для допомоги біженцям Germany4Ukraine.

Кількість біженців з України за час війни перевищила 3 млн осіб, повідомив речник Міжнародної організації ООН з міграції Пол Діллон. Понад 1,4 млн біженців – діти, пише AFP.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні