Категорія
Новини
Дата

Fitch знизила рейтинг України до «CCC»

Дата перегляду рейтингу України – 22 липня, але Fitch вважає, що події в країні виправдовують відхилення від календаря

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings знизила довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті України з «B» до «CCC».

Наступна запланована дата перегляду суверенного рейтингу Fitch щодо України, зазначено у пресрелізі агенції, – 22 липня 2022 року, але Fitch вважає, що події у країні виправдовують відхилення від календаря.

Fitch, як правило, не призначає прогнози і не застосовує модифікатори до суверенів з рейтингом «CCC» або нижче, зазначено у пресрелізі.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні