Категорія
Новини
Дата

Микола Сольский очолив Міністерство аграрної політики

Колишній голова парламентського комітету аграрної політики, народний депутат від «Слуги народу» Микола Сольский призначений міністром аграрної політики України.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Верховна Рада звільнила Романа Лещенка з посади міністра агрополітики. За таке рішення проголосував 321 депутат. Призначення Сольського підтримали 294 народні обранці. 
  • Напередодні стало відомо, що Лещенко написав заяву про відставку за власним бажанням. Сьогодні Верховна Рада отримала його заяву.
  • Лещенко пішов у відставку через погіршення стану здоровʼя, спричинене спадковою хворобою, написав він у телеграм-каналі. 

Контекст

Сольський очолював парламентський Комітет з питань аграрної та земельної політики протягом останніх 2,5 року. Він був одним із тих, хто лобіював ухвалення закону про відкриття ринку землі.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні