Категорія
Новини
Дата

МЗС України запустило інформаційну платформу для іноземної аудиторії про війну в Україні war.ukraine.ua 

1 хв читання

Головна мета war.ukraine.ua – надати перевірену інформацію про ситуацію в Україні, конкретні способи підтримки України, а також показати людський вимір опору.

⚡️Даруємо 40% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Ціна зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом JUNE до 23.06 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Поширюючи інформацію про war.ukraine.ua серед своїх іноземних друзів та партнерів, кожен допомагає народу України захистити свою землю та свободу всієї Європи, наголошує пресс-служба Міністерства закордонних справ України.

«Цей сайт де-факто є живою документацією війни, що розгортається на очах усього світу, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. – Коли ми зрештою виграємо цю війну, це стане ретельно зібраним архівом російських злочинів, звірств і варварства, а головне – героїзму та єдності українського народу».

Зараз на сайті можна знайти таку інформацію:

  • Чому Росія вторглась в Україну?
  • Що зараз відбувається в Україні? Сайт містить останні оновлення з офіційних джерел;
  • Як допомогти українцям? Корисні посилання та інструкції, як зробити пожертвування на користь Збройних Сил України, вступити до Іноземного легіону територіальної оборони України, надати гуманітарну допомогу чи організувати протест проти війни в центрі Європи;
  • Реальні обличчя українського опору. Те, що зараз відбувається в Україні – це народна війна. Цей розділ присвячений українцям, які чинять безпрецедентний опір російським окупантам. Кожен українець чи українка, що відстоює свободу, спільні цінності та безпеку всього континенту, заслуговує на те, щоб про нього чи неї дізнався світ.

Сайт створений на платформі ukraine.ua, яка раніше представляла світу Україну — країну свободи та гідності, сучасну європейську країну з тисячолітньою історією та культурою. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну ціль платформи змінилася. Тепер вона забезпечує іноземцям вільний доступ до правдивої інформації про війну в Україні.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні