Категорія
Новини
Дата

«Нова Пошта» починає масштабний ремонт відділень, шукає будівельних партнерів

«Нова Пошта» розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, йдеться у повідомленні компанії. В компанії заявляють, що таким чином український бізнес отримає можливість працювати під час війни.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • В першу чергу ремонт проводитиметься у відділеннях «Нової Пошти», які були пошкоджені внаслідок воєнних дій, і тих, що потребують відновлення через вплив часу.
  • «Ми запрошуємо до співпраці будівельних партнерів, щоб привести до ладу зовнішній і внутрішній вигляд відділень. Перевагу надамо українським компаніям, щоб дати можливість українському бізнесу працювати й разом підтримувати економіку», – зазначив Ярослав Соловйов, директор із розвитку мережі «Нової Пошти».
  • Усі відділення планується привести до єдиного вигляду – відкритий простір, щоб усі процеси міг бачити клієнт. Окрім того, усі відремонтовані відділення матимуть однаковий колір стін, підлоги, металопластикові вікна та двері тощо.
  • Брати участь у тендері можуть компанії, що працюють на ринку більше одного року і мають позитивний досвід роботи з такими проєктами. 
  • Майбутні партнери «Нової Пошти» повинні мати кваліфікацію у проведенні різнопланових видів робіт та мати достатню кількість працівників, щоб вкластися у визначений термін.

Контекст

З початком російського вторгнення обсяги перевезень через «Нову Пошту» знизились у 20 разів. До війни компанія доставляла щодня 1 млн відправлень, із них 70% – онлайн-замовлення з магазинів. За перший тиждень війни клієнти відправляли в середньому 50 000 посилок на день. На четвертому тижні війни з’явилася позитивна динаміка – почала зростати кількість онлайн-замовлень в Україні.

Збитки компанії, спричинені війною, становлять 500 млн грн, сказав в інтервʼю Forbes співвласник «Нової Пошти» Вʼячеслав Климов. Водночас від наголосив, що компанія не заморожує інвестиції на 2022 рік – на нові проєкти спрямують близько $100 млн.

До війни «Нова Пошта» домінувала на ринку доставки. Виторг за 2021 рік зріс більш ніж на 20% порівняно з таким у 2020-му, який компанія завершила з доходом у 16,9 млрд грн та чистим прибутком у 991 млн грн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні