Категорія
Новини
Дата

Оксана Жолнович очолила Міністерство соціальної політики

Верховна Рада призначила Оксану Жолнович на посаду міністра соціальної політики України, повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

Кандидатуру Жолнович підтримали 282 депутати. По фракціях: «Слуга народу» – 209, «Європейська солідарність» – 0, «Батьківщина» – 0, «Платформа за життя та мир» – 15, «За майбутнє» – 13, «Голос» – 7, «Довіра» – 17, «Відновлення України» – 11, позафракційні – 10.

Контекст

15 липня до Верховної Ради надійшла заява міністерки соцполітики Лазебної про відставку. 18 липня парламент звільнив Марину Лазебну з посади.

Раніше причиною для відставки співрозмовники УП називали конфлікт Лазебної з головою профільного комітету Галиною Третяковою, наближеною до глави Офіса президента, та відповідальною за соцполітику в Офісі президента Юлією Соколовською. 

Лазебна зайшла в Кабмін із приходом уряду Дениса Шмигаля у березні 2020 року. До того очолювала Державну соціальну службу, з 2015 року займалася модернізацією системи соціальної підтримки при Мінсоцполітики.

Кандидаткою на пост голови Мінсоцполітики розглядали Оксану Жолнович, яка зараз керує департаментом соціальної політики та охорони здоровʼя в Офісі президента.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні