Категорія
Новини
Дата

OLX виходить з Росії, Avito працюватиме як окрема компанія

Платформа онлайн-оголошень OLX припиняє будь-яку роботу в Росії, а придбаний нею сервіс Avito працюватиме як окремий бізнес, йдеться на сайті компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Зараз триває процес розподілу OLX і Avito на дві окремі компанії. Після цього Avito працюватиме як незалежний російський бізнес, яким керуватиме місцева команда та рада директорів.
  • Холдинг Prosus, якому належить OLX, не втручатиметься в роботу Avito, не отримуватиме від неї вигоду і не вкладатиме в компанію гроші.
  • Раніше сервіс Avito публікував вакансії для російських військових у прифронтові регіони України, а також Маріуполь та Чернігів.

Контекст:

Avito стала частиною OLX Group у 2013 році. Компанія працювала лише на ринку Росії. В OLX Україна стверджують, що не підтримують діяльність Avito та закликають материнську компанію вийти з РФ, пише Ain.ua.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні