Категорія
Новини
Дата

Ощадбанк почав видавати кредити аграріям під 0% на період воєнного стану

Ощадбанк розпочинає кредитування на проведення посівної кампанії. Про це повідомляє пресслужба банку.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • «У рамках урядової програми підтримки сільгоспвиробників Ощадбанк розпочинає кредитування на проведення посівної кампанії», — йдеться в повідомленні.
  • У банку зазначають, що українські сільгоспвиробники зможуть отримати: до 80% забезпечення кредитів державною гарантією та кредити під 0% на період воєнного стану та протягом першого місяця після його припинення або скасування.

Контекст:

Продовольча криза на Близькому Сході та Північній Африці посилилась через російську агресію в Україні. З 9 березня Україна заборонила експорт зерна та інших харчових продуктів, щоб запобігти внутрішній гуманітарній кризі. Наразі світові ціни на продовольство зросли більш ніж на 30% від минулого року, а війна в Україні ще більше підвищила ціни, які досягли найвищого з 1974 року рівня із поправкою на інфляцію.

Посівна кампанія 2022 року розпочнеться в Україні там, де це можливо з урахуванням бойових дій.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні