Категорія
Новини
Дата

Пентагон на погрози Путіна застосувати ядерну зброю: Ми здатні захистити себе и союзників

Міністерство оборони США не має сумнівів, що Путін привів російські сили ядерного стримування у стан підвищеної бойової готовності

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

За словами представника Міністерства оборони США, якого цитує сайт Пентагону, приведення російських сил ядерного стримування у стан підвищеної бойової готовності є непотрібним, оскільки з боку НАТО для Росії ніколи не існувало загрози, як і з боку України.

27 лютого, Путін, під час зустрічі з міністром оборони Сергієм Шойгу та головою Генштабу ЗС РФ Валерієм Герасимовим, наказав перевести сили стримування російської армії у особливий режим несення бойового чергування. Він обґрунтував таке рішення нібито агресивними висловлюваннями посадовців країн НАТО

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні