Категорія
Новини
Дата

Половина з 20 найбагатших російських мільярдерів не потрапили під санкції – Bloomberg

Половина з 20 найбагатших російських мільярдерів не потрапили під санкції, введені США, ЄС і Великою Британією, пише Bloomberg.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Під санкції потрапили мільярдери, статки яких до початку війни оцінювалися як мінімум у $200 млрд.
  • Велика Британія запровадила санкції проти 10 із двадцяти російських мільярдерів, ЄС – проти девʼяти, а США – лише чотирьох. Тільки троє увійшли до всіх трьох санкційних списків.
  • З пʼяти найбагатших російських бізнесменів під санкції потрапив лише один – Олексій Мордашов, а Володимир Потанін, Леонід Міхельсон, Володимир Лісін та Вагіт Алекперов їх уникли.
  • Санкції проти деяких російських мільярдерів не вводяться через те, що вони або не мають відношення до Кремля, або уряди готують план, щоб запровадити санкції у майбутньому, зазначають експерти.

Контекст

Для багатьох російських олігархів санкції – звична річ. З моменту російської окупації Криму 2014-го 20 мільярдерів потрапили під санкції ЄС, США, Великої Британії, Швейцарії та Канади. Проти девʼятьох запровадили санкції після вторгнення РФ в Україну 24 лютого.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні