Категорія
Новини
Дата

Російський центробанк не відновить торги на фондовому ринку і ринку акцій. Вони мали відновитися 14 березня

Центробанк Росії не буде відновлювати торги на Московській біржі з 14 по 18 березня, пише регулятор. Торги акціями на біржі закриті з 25 лютого. Із 14 до 18 березня не працюватиме секція фондового ринку.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Центробанк відновить роботу біржі тільки в режимі адресних заявок для викупу із розрахунками в рублях.
  • Торги також пройдуть у секції термінового ринку за інструментами фондового ринку, але в режимі закриття позицій за адресними заявками.
  • Регулярні торги відбудуться за інструментами грошової секції (валютні пари), товарної секції (дорогоцінні метали) та дзеркальних контрактів на фʼючерси.
  • Центробанк оголосить режим роботи Московської Біржі протягом 21–25 березня 2022 року.

Контекст

Востаннє торги у фондовій секції Московської біржі проводилися 25 лютого. Лондонська біржа, NYSE i Nasdaq призупинили торги акціями російських компаній.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні