Категорія
Новини
Дата

«Сєвєродонецький «Азот» зупинив виробництво. Хімічні речовини на території підприємства відсутні

Зупинились всі ключові цехи, завод припинив виготовляти добрива, аміакосховище звільнено

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

В звʼязку з початком військових дій, йдеться у заяві Group DF, на підприємстві було повністю вироблено аміак та звільнено аміакосховище, а залишки готової продукції вивезено за межі Луганської області.

Небезпечні хімічні речовини на території підприємства відсутні, підкреслили у Group DF, і зараз завод не становить жодної небезпеки для мешканців міста та регіону.

Повідомлення в ЗМІ про хімічну загрозу через начебто мінування складів з аміаком у Group DF назвали недостовірними. 

«Ми не вперше стикаємося з ситуацією, коли недостовірна інформація про хімічні підприємства групи використовується в гібридних інформаційних війнах,– йдеться у заяві. – Аналогічні інформаційні «вкиди» відбувалися стосовно «Стіролу» – підприємства, яке Group DF контролювала до 2014 року».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні