Категорія
Новини
Дата

Виробник техніки Bosch згортає діяльність у Росії. Її деталі могли використовуватися для військової техніки

Німецька група компаній Bosch, яка займається технологіями в автомобільній та промисловій сферах, згортає діяльність у Росії. Є ознаки, що її деталі могли використовуватися у воєнних цілях. Про це пише Bloomberg.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • Bosch призупинила постачання компонентів для вантажівок російським клієнтам, оскільки йде розслідування кінцевої мети їх використання.

Контекст:

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Bosch постачала компоненти для російських машин піхоти, що вторглися до країни.

Bosch заявила, що виробництво на її російських заводах буде скорочене через порушення ланцюжків постачання та припинення постачання. Також компанія заявила, що планує повністю призупинити виробництво на всіх своїх російських заводів.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні