Платіжний гігант Visa запустив венчурний фонд вартістю $100 млн для стартапів у галузі генеративного штучного інтелекту, пише Reuters. Так компанія приєдналася до численного списку інвесторів, які спрямували гроші до цього сектору у 2023-му.
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Ключові факти
- Компанії Microsoft та Google Alphabet також підтримали сферу штучного інтелекту цього року, після популярності чат-бота ChatGPT.
- «Хоча більша частина генеративного штучного інтелекту досі була зосереджена на завданнях та створенні контенту, ця технологія… також суттєво змінить комерцію», – заявив головний директор з продуктів та стратегії Visa Джек Форестелл.
Контекст
ChatGPT досяг 100 млн щомісячних активних користувачів у січні, через два місяці після запуску. Випуск ChatGPT започаткував гонку серед технологічних компаній, таких як Google і Microsoft, за створення аналогічних технологій.
З 6 липня OpenAI зробила загальнодоступним GPT-4. Доступ отримали усі клієнти, які платять за ChatGPT API.
28 серпня OpenAI представила ChatGPT Enterprise – корпоративну версію ChatGPT з додатковими функціями та засобами захисту конфіденційності. Вона дозволяє користувачам вводити набагато довші запити і звертатися до чат-бота необмежену кількість разів, а також гарантує шифрування даних.
Річна виручка компанії OpenAI, яка створила ChatGPT і генератор зображень DALL-E, наблизилася до $1 млрд. Ця цифра значно перевищує прогнози, які OpenAI раніше надала акціонерам.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.