Категорія
Новини
Дата

Володимир Зеленський закликав громадян ЄС, Росії та світу підтримати Україну

В останньому відеозверненні Зеленський звернувся до громадян Європи, РФ та всього світу. «Діяти можуть і звичайні люди. В кожній країні світу, Європи виходьте на площі своїх міст і вимагайте миру для Європи, миру для України, зупинки цієї війни», – сказав Зеленський. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Також він звернувся російською до громадян РФ з проханням вийти на мітинги та вимагати зупинити цю війну. «Це ваше право і наше право, – наголосив Зеленський.  

Він закликав європейців вимагати від своїх урядів, щоб Україна отримала більше фінансової та військової допомоги. «Поки державні інституції Європи не поспішають з реальними дуже міцними рішеннями, кожен європеєць у своїй столиці може прийти до нашого посольства і запропонувати свою допомогу. Бо це допомога вам, допомога всій Європі. Ви самі собі допомагаєте», – наголосив український президент. 

Зеленський звернувся до громадян, що мають в Європі бойовий досвід. «Якщо ви не хочете підтримувати нерішучість політиків, ви можете вже зараз прибути до нашої держави і разом з нами захищати Європу. Де це зараз дуже потрібно», – сказав Зеленський.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні