Категорія
Новини
Дата

За сім днів війни Росія випустила по Україні 480 ракет. Основне з брифінгу в Міністерстві оборони США

Міністерство оборони США провело брифінг. Основна тема обговорення — війна Росії проти України. Forbes публікує основні заяви Пентагону

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

  • Ми оцінюємо, що Путін вклав 90% своєї заздалегідь підготовленої бойової могутності через кордон до України.
  • Загалом ми як і раніше вважаємо, що російські сили значною мірою зупинилися на півночі. У Києві російські сили залишаються на північ і північний захід від міста. І знову, як ви вже помітили, бомбардування посилюються. У Харкові, за нашими оцінками, зараз російські сили прямо за містом, дуже близько до кільцевої дороги. І знову, як ви, хлопці, все спостерігаєте, посилення там бомбардувань. У Чернігові, за нашою оцінкою, вони залишаються в глухому куті на північ і на північний схід від Чернігова, і там знову йде обстріл.
  • Зараз у нас немає інформації про військово-морську активність або будь-які дії росіян щодо Одеси. Очевидно, ми спостерігаємо так уважно, як тільки можемо, але ми просто не бачили жодної помітної активності.
  • Станом на сьогоднішній ранок (3 березня — ред.) ми нарахували понад 480 пусків російських ракет, знову ж таки, всіх розмірів та потужностей. Понад 230 із них прибувають із України. Вони (російські війська — ред.) мають мобільні системи й переміщують їх усередині. Більша частина ракет іде з Росії — понад 160, понад 70 — з Білорусі, а потім дуже невелика кількість, менш ніж 10, які ми спостерігали, з Чорного моря.
  • Я бачив повідомлення про ракети Stinger, що приписуються різним офіційним особам США. Можу лише сказати, що ми продовжуємо постачати Україні ті системи, які їй необхідні для самооборони, у тому числі найкращі системи та озброєння, які вона може використати для боротьби з загрозами на землі, а також повітряними загрозами, і це далеко не все.
  • Усе, що я хотів би вам сказати, це те, що ми продовжуємо бачити, як вони (українці — ред.) опираються, борються та захищають свою територію та свої ресурси. Дуже ефективно.
  • Ми не бачили жодних ознак того, що вони (росіяни — ред.) підключають додаткові військові ресурси, крім батальйонних тактичних груп, які вони зібрали на заході та навколо України протягом останніх кількох місяців. Ми цього не бачили.

Контекст

Президент країни-агресора Володимир Путін розпочав війну проти України. Сьомий день російські війська атакують військову інфраструктуру, аеропорти, лікарні та школи по всій Україні. Збройні Сили тримають оборону, а міжнародні компанії одна за одною блокують бізнес у Росії.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні