Категорія
Новини
Дата

Закриття російською армією портів і моря загрожує світовим поставкам їжі – МЗС

Закриття російською армією портів і моря загрожує світовому ланцюжку поставок продовольства, бо 60% сільськогосподарської продукції України експортується морем. Про це заявило Міністерство закордонних справ у Twitter

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Головні факти:

  • «60% сільськогосподарської продукції України експортується через морські порти. Закриття російською армією портів і моря загрожує світовому ланцюжку поставок продовольства. Захист України також захищає світ від голоду», – наголошує зовнішньополітичне відомство.
  • МЗС України закликало держави-партнерів засудити піратську діяльність військово-морського флоту рф у Чорному морі та належно відреагувати, аби припинити морський розбій Росії.

Контекст:

2 березня ВМС Росії завдали ракетного удару по судну під прапором Бангладеша у порту «Ольвія», загинув член екіпажу. 7 березня російські окупанти завдали ракетного удару по морському порту «Ольвія» в Миколаївській області.

Також ворог завдав вогневого удару по торговому судну Helt (прапор Панами), що знаходилося біля входу в Одеську затоку. Судно розкололося і пішло на дно.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні