Категорія
Новини
Дата

Закриття російською армією портів і моря загрожує світовим поставкам їжі – МЗС

Закриття російською армією портів і моря загрожує світовому ланцюжку поставок продовольства, бо 60% сільськогосподарської продукції України експортується морем. Про це заявило Міністерство закордонних справ у Twitter

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Головні факти:

  • «60% сільськогосподарської продукції України експортується через морські порти. Закриття російською армією портів і моря загрожує світовому ланцюжку поставок продовольства. Захист України також захищає світ від голоду», – наголошує зовнішньополітичне відомство.
  • МЗС України закликало держави-партнерів засудити піратську діяльність військово-морського флоту рф у Чорному морі та належно відреагувати, аби припинити морський розбій Росії.

Контекст:

2 березня ВМС Росії завдали ракетного удару по судну під прапором Бангладеша у порту «Ольвія», загинув член екіпажу. 7 березня російські окупанти завдали ракетного удару по морському порту «Ольвія» в Миколаївській області.

Також ворог завдав вогневого удару по торговому судну Helt (прапор Панами), що знаходилося біля входу в Одеську затоку. Судно розкололося і пішло на дно.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні