Категорія
Новини
Дата

Закриття російською армією портів і моря загрожує світовим поставкам їжі – МЗС

Закриття російською армією портів і моря загрожує світовому ланцюжку поставок продовольства, бо 60% сільськогосподарської продукції України експортується морем. Про це заявило Міністерство закордонних справ у Twitter

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Головні факти:

  • «60% сільськогосподарської продукції України експортується через морські порти. Закриття російською армією портів і моря загрожує світовому ланцюжку поставок продовольства. Захист України також захищає світ від голоду», – наголошує зовнішньополітичне відомство.
  • МЗС України закликало держави-партнерів засудити піратську діяльність військово-морського флоту рф у Чорному морі та належно відреагувати, аби припинити морський розбій Росії.

Контекст:

2 березня ВМС Росії завдали ракетного удару по судну під прапором Бангладеша у порту «Ольвія», загинув член екіпажу. 7 березня російські окупанти завдали ракетного удару по морському порту «Ольвія» в Миколаївській області.

Також ворог завдав вогневого удару по торговому судну Helt (прапор Панами), що знаходилося біля входу в Одеську затоку. Судно розкололося і пішло на дно.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні