Категорія
Новини
Дата

Зеленський доручив уряду «прибрати усе, що заважає» малому і середньому бізнесу

Президент Володимир Зеленський доручив уряду створити нову податкову модель і фінансові правила для роботи малого та середнього бізнесу. Кабінет міністрів розробить нормативно правову базу для цього через «день-два», повідомив президент на брифінгу.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Уряд отримав доручення «повернути малий і середній бізнес», сказав Зеленський.
  • У цей план входить послаблення податків і всіх «складнощів», щоб прибрати податковий тиск з бізнесу.
  • Уряд має розробити нову податкову модель та нові фінансові правила.
  • Кабінет міністрів працює над цим, щоб «оформити це нормативно» через день-два.

Ключова цитата

«Щоб люди відчували, що всі гроші та цінності будуть збережені. І що можна не боятися втратити щось, бо держава Україна гарантує кожному безпеку активам і накопиченням», – заявив президент.

Контекст

Податковий комітет Верховної Ради затвердив законопроєкт №7137-д про підтримку бізнесу. Документ буде прийнято як комітетську альтернативу до законопроєкту №7137, який включає норми про зменшення ПДВ та акцизу на пальне, повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Очікується, що проєкт буде проголосований за основу та в цілому.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні