Інформація про Coca-Cola

Виторг: 8,4 млрд грн (2022 рік), FMCG

Coca-Cola
Прибуток: 43 млн грн (2022 рік)
85 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Кількість працівників
1178
Власник
Coca-Cola HBC
Річний приріст виторгу
3%
Центральний офіс
Велика Димерка (Київська область)
Керівник HR
Наталія Пинтя
СЕО
Аднан Топіч

50 найкращих роботодавців воєнного часу

Coca-Cola відновила виробництво напоїв у селищі Велика Димерка у травні 2022-го. Протягом більш як місячної окупації заводу компанія продовжувала платити співробітникам повну зарплату, включаючи бонусну частину. 11 Coca-Cola Care центрів у центральних та західних областях України допомогли влаштуватися на новому місці евакуйованим працівникам та їхнім родинам.

«Ми не скоротили жодного працівника. Нам вдалося зберегти нашу команду», – каже директорка департаменту підтримки людей і організаційної культури Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові Наталія Пинтя. Програма ReSkill2Win допомагає працівникам, чиї ролі стали неактуальними, змінити свій профіль. Соцпакет включає медичне страхування та страхування життя. Coca-Cola інвестує в корпоративні програми, націлені на зростання лідерських навичок, та програми емоційної стійкості. «Вистояти допоможе набута антикрихкість та вміння відновлюватись, знаходити опору, допомагати іншим», – каже Пинтя.

100 найбільших приватних компаній 2021

За сім років продажі Coca‑ Cola в Україні зросли вдвічі. У 2020‑му продуктову лінійку доповнили 15 смаків, серед яких варіації фірмових напоїв Coca‑Cola, Fanta, а також Schweppes. Їх випускають на нових лініях заводу під Броварами. Через проблеми в секторі HoReCa компанія за рік збільшила потужність двох з 13-ти ліній для виробництва напоїв у пляшках втричі, а в бляшанках – на 80%. Українська Coca‑Cola виробляє напої для Вірменії та Молдови. Компанія забезпечує 6% українського експорту в категорії безалкогольних напоїв.

100 найбільших приватних компаній 2020

В Україні у Coca-Cola один завод в Київський області. На них розливають 40 видів безалкогольних напоїв: фірмову газировку, воду, сік, холодний чай і енергетики. З 2019 року Coca-Cola змінює підходи до етикеток та впроваджує маркування «світлофор». Блоки червоного, жовтого і зеленого кольорів показують, який відсоток інгредієнтів від добової норми міститься у 250 мілілітрах напою. Глобальний бізнес CocaCola переживає турбулентність. У серпні корпорація оголосила про запуск масштабної реорганізації. Очікується скорочення 4000 співробітників по всьому світу. Це обійдеться корпорації у $350–550 млн.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
Mondelez Україна
Виторг 7,2 млрд грн
Прибуток 536 млн грн
Дніпроспецсталь /Freepik
Виторг 7,1 млрд грн
Збиток 888 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі