Інформація про Luxoft

Виторг: 5,9 млрд грн (2022 рік), IT

Luxoft
Прибуток: 292 млн грн (2022 рік)

Профайл

Рік заснування в Україні
2005
Власник
DXC Technology
Керівник
Олена Самборська
Кількість працівників
3700
Кількість вакансій на 2022 рік
250
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
н/д
Показник work-life balance
89%

30 стійких компаній

Український офіс сервісної ІТ-компанії Luxoft генерував близько $250 млн річного виторгу материнській DXC Technology. Війна майже не вплинула на цей показник, випливає із квартального звіту DXC, опублікованого 31 березня. На той момент на підтримку української команди та вихід із Росії компанія витратила $16 млн. Український Luxoft відкрив сім тимчасових офісів у регіонах України. Частину співробітників перемістили в Польщу та Румунію. «Їхня продуктивність перевищувала 85% [довоєнної]», – розповів на дзвінку з інвесторами 25 травня президент DXC Майкл Сальвіно. Фахівці у безпечних локаціях перейняли на себе частину обов’язків колег, які тимчасово не могли працювати. «У деяких випадках спеціалістам доводилося працювати у дві зміни», – каже Олена Самборська, керівна та HR-директорка Luxoft в Україні.

50 найкращих роботодавців 2021

Четвертий із найбільших в Україні аутсорсерів витрачає на корпоративний Wellbeing $90 000 на рік. Завдання – навчити співробітників знаходити баланс між роботою та особистим життям. Нещодавно для цього запрошували євангеліста хюґе та засновника данського Інституту дослідження щастя Майка Вікінга.

Самими «плюшками» айтішників не привабиш. За 2021 рік компанія приросла на пів тисячі спеціалістів, або на 14%. «Попит зростає майже щодня», – каже керівниця HR‑підрозділу Наталія Горбенко. Компанія відмовилася від прив’язки до офісів у Києві, Одесі та Дніпрі й перебудувала HR‑процеси. Географія більше не важлива – дистанційно працювати можна з будь‑якого міста.

Зміни зачепили і топменеджмент. У липні Luxoft в Україні очолила жінка – замість Віталія Кармазинського керівною директоркою стала директорка з HR Олена Самборська, яка поєднує обидві посади.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд