Категорія
Світ
Дата

Forbes Digital

«Завжди на боці андердогів». Новим прем’єром Британії, найімовірніше, стане Кір Стармер. Хто він та як зміна уряду вплине на відносини з Україною?

5 хв читання

Велика Британія Кір Стармер /Getty Images

Лідер лейбористів Кір Стармер виступає під час передвиборної кампанії, 27 травня 2024 року, Лансінг, Англія. Фото Getty Images

У Великій Британії за шість тижнів відбудуться дострокові парламентські вибори. Найімовірніше, після 14 років правління Консервативної партії до влади прийде лейбористський уряд на чолі з Кіром Стармером. Що про нього відомо? 

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

22 травня прем’єр-міністр Великої Британії та лідер Консервативної партії Ріші Сунак оголосив про розпуск парламенту та дострокові вибори 4 липня. Хоча мав повноваження тягнути до 28 січня 2025-го – крайньої дати, у яку мали пройти вибори.

Шансів на перемогу у консерваторів практично немає. На 22 травня їх підтримувало лише 23% британців, за даними Politico. Головних конкурентів – Лейбористську партію – 45%.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні