Категорія
Компанії
Дата

Двічі в одну річку. Війна змусила агрегатор з пошуку нерухомості ЛУН повернутися обличчям до дуже конкурентного ринку вторинної нерухомості. Які козирі в них у рукаві?

Зліва направо: Денис Циганок, Андрій Міма та Станіслав Скляровський
збираються похитнути лідерство OLX на ринку оголошень про продаж
нерухомості на вторинному ринку. /Олександр Чекменьов

Зліва направо: Денис Циганок, Андрій Міма та Станіслав Скляровський збираються похитнути лідерство OLX на ринку оголошень про продаж нерухомості на вторинному ринку. Фото Олександр Чекменьов

Роками фаундери ЛУН бігли від вторинного ринку нерухомості. Війна змусила повернутися до джерел. Але зараз вторинка – вже червоний океан. Чи зможе ЛУН посунути лідера – OLX?

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

2

2 лютого 2022 року троє засновників найбільшого українського агрегатора з пошуку нерухомості ЛУН прилетіли на Кіпр. Андрій Міма, 37, Станіслав Скляровський, 34, та Денис Циганок, 35, мали зустрітися із представниками міжнародного інвестора, який хотів купити частку в ЛУН.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні