Категорія
Інновації
Дата

Алгоритми американської Palantir допоможуть Міносвіти визначати пріоритети для ремонту шкіл. Навіщо компанії вартістю $52 млрд уже шостий безкоштовний проєкт в Україні

Palantir /Колаж Анна Наконечна

Американська корпорація Palantir зайшла в Україну у травні 2022-го. На кінець березня 2024-го компанія вже має шість проєктів. Фото Колаж Анна Наконечна

Американський гігант Palantir на безоплатній основі другий рік надає свої ШІ-інструменти для українського уряду. У комерційному світі такі послуги коштують мільйони доларів. Як штучний інтелект допомагає українським міністерствам та який план на випадок, що Palantir припинить надання сервісів безкоштовно?

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

27 березня американська компанія Palantir, що розробляє ШІ-інструменти для аналізу даних, підписала меморандум із Міносвіти. Алгоритми Palantir допоможуть визначити, які українські школи потрібно ремонтувати у першу чергу та де будувати укриття. На основі цієї аналітики Міносвіти прийматиме рішення про розподіл субвенцій.

Для компанії із капіталізацією $52 млрд це вже шостий проєкт в Україні, розповідає Forbes виконавчий віцепрезидент Palantir у Європі та Сполученому Королівстві Луїс Мослі.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні