Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Дива не сталося. Український IT-експорт – на рекордно низькому рівні. Чому найбльші аутсорсери поки не вірять у відновлення

3 хв читання

У жовтні 2023-го український ІТ-експорт виріс до $529 млн після глибокого піке у вересні. Тоді він упав до найнижчих за майже два роки показників. Чому найбільші ІТ-компанії не очікують на кардинальні зміни в індустрії.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

«Усі сподіваються на відскок восени 2023-го», – розповідав в інтерв’ю Forbes засновник інвестиційного холдингу InSoft Partners Віталій Горовий влітку 2023-го. Дива не сталося – у вересні обсяг IT-експорту виявився найнижчим за весь 2023 рік – $521 млн. У жовтні цифра виросла на $8 млн, проте це все одно рекордно низькі показники з березня 2022 року. 

«Цей ріст – це, скоріше, результат припинення падіння, а не зростання бізнесу, – говорить CEO та співзасновник Intellias Віталій Седлер. – Тому особливо позитивних новин для ІТ-ринку поки що немає». Незначний ріст ІТ-експорту в жовтні – результат сезонності, каже CFO Ciklum Андрій Оксенюк. «Осінь, особливо ближче до кінця року, завжди досить активний період», – додає він. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні