Категорія
Інновації
Дата

«Відповідальність за дезінформацію». РНБО, СБУ й нардепи розробляють закон проти поширення російської пропаганди у медіа та YouTube, Telegram чи TikTok. Навіщо це потрібно

російська пропаганда в Telegram, TikTok, YouTube, Facebook, Instagram, Х /Shutterstock

Нардепи та представники безпекових органів розробляють законопроєкт про регулювання дезінформації та пропаганди у медіа й соцмережах Фото Shutterstock

Нардепи та представники безпекових органів розробляють законопроєкт про регулювання дезінформації та пропаганди у медіа й соцмережах, дізнався Forbes. Це посилюватиме відповідальність та визначить уповноважені органи. Коли його можуть прийняти?

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Центр протидії дезінформації (ЦПД) при Раді нацбезпеки, СБУ та нардепи з кінця березня 2024-го розробляють законопроєкт про посилення відповідальності за поширення російської пропаганди в медіа під час війни, розповів Forbes керівник ЦПД Андрій Коваленко. Регулювати ворожу дезінформацію планують і в класичних ЗМІ, і в соцмережах, сказав він. 

Чіткі правила допоможуть швидше ухвалювати рішення про блокування ворожих ресурсів, говорить Коваленко. «Для YouTube чи TikTok це буде аргументом, чому в Україні потрібно заблокувати такі ресурси, як уже заблокований канал Діани Панченко», – каже він. Станом на 19 квітня заблоковано 200 YouTube-каналів та 24 акаунти у ТікТок. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні